Ke stažení:
inputlist
stageplan 2014

Booking:
Iva Rejlová
ivarejlova@gmail.com
tel. +420 776 040 612

Odehrané koncerty

Datum Místo konání Poznámka
so 13.05.1995 úvaly kino (snails,hally belly,lipt'n village) stará boleslav (zběhlá samice), český brod (snails)
30.06.1995 úvaly (tichá dohoda,snails)
so 19.08.1995 český brod , rock for people
01.09.1995 úvaly(žlutý pes,zběhlá samice,snails)
22.09.1995 úvaly
so 18.11.1995 úvaly
01.12.1995 hudba praha , český brod lidový dům
22.12.1995 úvaly (snails,sgf,blues var)
so 15.06.1996 český brod lidový dům(yage,mladý muž,dementh) jakub
so 22.06.1996 úvaly sokolovna (vilém čok+delirium,telegraf,snails)
so 29.06.1996 český brod - rock for people
20.09.1996 český brod koupaliště (despondancing)
so 21.09.1996 jirny (sluníčko,nahoru po schodisti dolů band,tma,prášek, špatný klokan)
so 28.09.1996 praha bunkr
so 23.11.1996 šestajovice (snails,sgf)
so 07.12.1996 český brod lidový dům (sluníčko,yage,mladý muž....)
so 01.02.1997 úvaly sokolovna (snails)
07.02.1997 český brod-ameba club (shure)
14.02.1997 úvaly hotel (yage,divokej bill,zoofils,snails,)
čt 13.03.1997 praha lucerna music bar (sluníčko)
po 14.04.1997 český brod-ameba klub (yage)
st 23.04.1997 praha rock cafe (sluníčko)
st 07.05.1997 praha klub X (tma)
16.05.1997 louny (sluníčko)
23.05.1997 úvaly hotel (divokej bill,yage,zoofils,pekelná žízeň,jvc)
so 21.06.1997 úvaly sokolák (divokej bill,yage,pekelná žízeň, zběhlá samice,jvc....)
04.07.1997 český brod rock for people
05.09.1997 tuklaty (yage,divokej bill)
03.10.1997 úvaly hotel sport (divokej bill)
10.10.1997 přišimasy (divokej bill,snails)
21.11.1997 úvaly sokolovna (divokej bill,snails,zoofils)
so 06.12.1997 Stará boleslav (šántí) akce s defenestrací košíku a nemrznoucí kapaliny
út 13.01.1998 kladno (šántí)
st 14.01.1998 český brod (garage)
so 28.02.1998 huntířov (šántí)
24.04.1998 český brod (martin kučaj & proud)
so 06.06.1998 český brod (divokej bill,zasucha,bomn,promigy)
19.06.1998 přišimasy třetí výročí (yage,divokej bill,bomn, akta š,promigy)
so 27.06.1998 úvaly 6.ouvalský bigbít(yage, bomn,divokej bill,zoofils,promigy,merlin,zasucha,akta š)
03.07.1998 český brod rock for people
so 11.07.1998 doubek (akta š,divokej bill,merlin)
so 01.08.1998 přišimasy (akta š,divokej bill)
so 29.08.1998 loket nad ohří
so 26.09.1998 koloděje (divokej bill)
st 14.10.1998 koleje jižní město praha (tetovanej ital)
23.10.1998 strahov klub 10 (tetovanej ital,bezva tweed)
30.10.1998 velké popovice (divokej bill)
13.11.1998 úvaly
čt 19.11.1998 praha dlouhá 10 design centrum
so 21.11.1998 kostelec (divokej bill,promigy)
25.12.1998 klánovice smolík
čt 25.02.1999 mlejn
so 03.04.1999 český brod (chinaski)
16.04.1999 Strahov klub 10
ne 18.04.1999 inferno nahrávka
23.04.1999 klánovice smolík (divokej bill,liguere)
čt 13.05.1999 inferno (divokej bill)
ne 23.05.1999 inferno nahrávka
28.05.1999 strahov klub 10
so 12.06.1999 loket (pestalotzi,divokej bill)
so 19.06.1999 úvaly
so 03.07.1999 český brod rock for people
13.08.1999 industry praha (kozičky)
27.08.1999 vlassta redl,echt,ticha dohoda,divokej bill,kozičky,pu
ne 29.08.1999 úvaly (divokej bill,puding,raketa)
24.09.1999 český brod (telegraf) neodehrano
so 25.09.1999 loket (divokej bill)
15.10.1999 strahov klub 10 (puding)
12.11.1999 úvaly (snails)
so 04.12.1999 strahov klub 10 (radio 99)
10.12.1999 čelakovice (nahoru po schodišti dolu band)
st 19.01.2000 futurum praha (divokej bill,lety mimo)
so 12.02.2000 strahov klub 10 (radio 99)
ne 13.02.2000 míchání as studio (běhny)
18.02.2000 rock cafe (plexis,ps) superka
so 19.02.2000 míchání as studio (medvěd,sen,běhny)
ne 20.02.2000 míchání as studio (běhny,stroj,světlo,olgoj)
po 21.02.2000 míchání as studio (vídeňská,zátopek)
čt 24.02.2000 míchání as studio (zátopek,vlak)
25.02.2000 míchání as studio
so 01.04.2000 point český brod (radio 99)
so 15.04.2000 mord čelákovice
čt 20.04.2000 futurum (divokej bill)
12.05.2000 modrá opice (divokej bill,wohnout)
so 10.06.2000 Jim Beam Rock - semifinále Praha Džbán
16.06.2000 700 let Úval
so 17.06.2000 Loket nad Ohří
ne 18.06.2000 In music Prague - Výstaviště
st 21.06.2000 Svátek hudby - Praha Strahov
so 24.06.2000 Broumovská kytara - finále
út 04.07.2000 Rock for people
čt 13.07.2000 Futurum
so 22.07.2000 finále Malá skála u Turnova 18,00
so 29.07.2000 Čelákovice 13,00 Jim Beam rock -
so 19.08.2000 Trutnov
so 26.08.2000 Gambrinus Rockfest - Výstaviště Praha
st 30.08.2000 Rock café
so 02.09.2000 Řevnice
so 09.09.2000 Havl.Brod
út 12.09.2000 klub Kain Žižkov
15.09.2000 Loket n. Ohří
so 23.09.2000 Výstaviště Praha
st 27.09.2000 Lucerna Bar
so 30.09.2000 Nymburk
čt 05.10.2000 Kain Žižkov
06.10.2000 Přišimasy
so 07.10.2000 Festival Natruc - Kolín
st 11.10.2000 Futurum
so 14.10.2000 Rockfest Dobříš 00 - finále
20.10.2000 Black pes - Praha Klánovice
so 21.10.2000 Želeč u Tábora
03.11.2000 Příbram
so 04.11.2000 Liberec
út 07.11.2000 Plzeň
10.11.2000 Lucerna Bar
so 11.11.2000 Český Brod
st 15.11.2000 Rock Café
17.11.2000 Červené Pečky
st 06.12.2000 Futurum
15.12.2000 Nová Role
so 16.12.2000 Otovice u Broumova
st 20.12.2000 Rock café
so 06.01.2001 Kolín
st 31.01.2001 Lucerna Bar
02.02.2001 Dobříš
so 03.02.2001 Turnov
st 14.02.2001 Rock café
so 17.02.2001 Nový Bydžov
út 20.02.2001 Praha - Baráčnická rychta
st 28.02.2001 Futurum
so 10.03.2001 Tábor
čt 22.03.2001 Lucerna Bar
23.03.2001 Příbram
so 24.03.2001 Klánovice - Black Pes
čt 05.04.2001 Rock café
st 25.04.2001 Futurum
25.05.2001 Úvaly
08.06.2001 Říčany + Plexis
so 09.06.2001 Radim - dvoudenní festival - Vypsaná fixa, Sto zvířat...
čt 21.06.2001 Svátek hudby - Dejvice Kulaťák - 15:00
06.07.2001 Rock for people - stage B - 15:00
13.07.2001 Modrá opice
03.08.2001 Čižice u Plzně
so 04.08.2001 Plzeň
so 18.08.2001 Mnichovo Hradiště Vostrov
so 01.09.2001 ŘEV Řevnice
07.09.2001 Praha - parník Tyrš
14.09.2001 Loket
so 06.10.2001 Orlov u Tábora
so 27.10.2001 Karlovy Vary - Peklo (+Zády)
02.11.2001 Kojetín
so 03.11.2001 Bozkov u Semil
09.11.2001 Havlíčkův Brod - Wagon
so 10.11.2001 Klánovice - Black Pes KŘEST+BILL!
čt 15.11.2001 Plzeň - Pod Lampou
16.11.2001 Pardubice - Žlutý pes
23.11.2001 České Budějovice - New York
so 24.11.2001 Želeč u Tábora
st 05.12.2001 Praha - Lucerna music bar
07.12.2001 Strakonice
so 08.12.2001 Nová Říše
21.12.2001 Toužim
st 26.12.2001 Český Brod - velký sál liďáku
28.12.2001 Kladno - Klub 19
ne 30.12.2001 CHOTUTICE
so 09.03.2002 Ústí nad Orlicí - KD +bill
čt 14.03.2002 Praha - Futurum +bill
15.03.2002 Týnec nad Labem - KD +bill
so 30.03.2002 Hradec Králové - U cikána +bill
čt 04.04.2002 Futurum +Lety mimo,Applejuice
út 09.04.2002 PRAHA Suchdol - Klub "C"
12.04.2002 Toužim +Mňága
so 13.04.2002 Jilemnice - Továrna +bill
so 20.04.2002 Horní Berkovice - KD +bill
26.04.2002 Zlín - Golem +bill
so 27.04.2002 Ústí nad Labem - KD +bill
03.05.2002 Příbram - Junior +Lety mimo
so 04.05.2002 Klánovice - Black pes +Lety mimo
so 04.05.2002 Bozkov n/J - festival (od 15:00)
10.05.2002 Dlažov u Klatov - KD +bill
so 11.05.2002 Želeč u Tábora - KD +bill
24.05.2002 Barvy léta - Brno - festival
31.05.2002 Barvy léta - Praha - festival
so 01.06.2002 Plzeň Jih - Přeštice +bill
so 08.06.2002 Ouwalskej bigbít - festival
21.06.2002 Chanovice - KD +bill
ne 23.06.2002 Ouwaly - podpora Městského domu dětí a mládeže
so 29.06.2002 Slaný - festival
05.07.2002 Rock for People
so 13.07.2002 Pohoří - Dobruška – Opočno +bill
so 24.08.2002 Stříbrná Skalice +Tři sestry,Lety,Bill
so 24.08.2002 Kolín - fest NATRUC
30.08.2002 Zvoleněves - sokolovna +bill
so 21.09.2002 Praha výstaviště - fest Muzika
čt 17.10.2002 Praha Futurum +Lety, roe-deer
so 02.11.2002 Mariánské Lázně
08.11.2002 Kralupy nad Vltavou
so 09.11.2002 Nový Bydžov - Mekka
so 23.11.2002 Klánovice - Black pes
29.11.2002 Lomnice nad Popelkou - Aion
so 07.12.2002 Teplýšovice u Benešova + Wohnout
14.03.2003 Klánovice - Black Pes +Fixa +Roedeer
st 19.03.2003 Kolín - OKO
čt 10.04.2003 Praha - Palác Akropolis (křest DB)
11.04.2003 Benešov - KD Karlov
so 03.05.2003 Skrýchov u Opařan + Peshata (15 km od Tábora, směr Milevsko)
ne 18.05.2003 Praha - BARVY LÉTA
23.05.2003 Červené Pečky
so 24.05.2003 Řevnice - BARVY LÉTA
30.05.2003 Čelákovice - El Pa
so 31.05.2003 Tlumačov u Domažlic
so 07.06.2003 Úvaly - Ouwalskej bigbít
so 14.06.2003 Bzenec - festival Rockové pivní slavnosti
so 21.06.2003 Vlašim - BARVY LÉTA
27.06.2003 Radice u Rokycan - KD
so 05.07.2003 ROCK FOR PEOPLE
so 26.07.2003 Břehov u Č. Budějovic - KD
15.08.2003 Tuchoraz u Č. Brodu - KD
22.08.2003 Slapy
so 23.08.2003 Kolín - NATRUC
so 13.09.2003 Loket
so 20.09.2003 Babí léto v Dolních počernicích
17.10.2003 ZLIV (ČB), kulturák od cca 21 hod
24.10.2003 Klánovice - Black pes
čt 06.11.2003 Futurum - křest CD (+Tři sestry)
14.11.2003 Veltruby u Kolína +DB +KR
so 15.11.2003 Bozkov u Semil - KD +KR +OSB +GaB
so 29.11.2003 Olešná u Havl. brodu - KD +DB +KR
05.12.2003 Chvaletice +LM +VF
so 06.12.2003 Borovany u Č.Budějovic +DB +Lety
so 13.12.2003 Klánovice - Black Pes
so 20.12.2003 Kolín - Flash
so 27.12.2003 Český Brod - lidový dům +DB +KR
06.02.2004 Praha Abaton - zimní Rock for People
20.02.2004 Mariánky - Morisson
čt 26.02.2004 Praha - Žofín - mat.ples
12.03.2004 Čelákovice - Kaktus
so 13.03.2004 Kralupy - Ponorka
so 20.03.2004 Uh. Hradiště - Mír
st 24.03.2004 Praha - Futurum
so 27.03.2004 Úvaly
ne 11.04.2004 Velké Meziříčí
so 17.04.2004 Písková Lhota
so 08.05.2004 Noc závislosti – Kostelní Lhota u Poděbrad
ne 16.05.2004 Barvy léta – Praha Štvanice
so 22.05.2004 Plzeň - Rock for People
so 05.06.2004 Úvaly - Ouwalskej bigbít
11.06.2004 Pačejov
so 12.06.2004 Smíchov - Staropramen Pivní slavnosti odpoled
so 12.06.2004 Tlumačov večer +DB
18.06.2004 Podbořany - fest Experiment
25.06.2004 Makov u Klatov
so 26.06.2004 Kralupy n. Vl. - Zelenej zákal fe
09.07.2004 Olomouc - Staropramen Chlapark
so 10.07.2004 Třebíč - motosraz
so 10.07.2004 Praha - Vagon
16.07.2004 Č. Budějovice - Staropramen Chlapark
so 17.07.2004 Kytlice - festival
23.07.2004 Hradec Králové - Staropramen Chlapark
23.07.2004 Hlinsko
so 31.07.2004 Poděbrady – Barvy léta
06.08.2004 Loket - přejezd z Mostu
st 11.08.2004 Písek - letňák
so 14.08.2004 Choceň – Slavnosti piva
so 21.08.2004 Kolín – Natruc
27.08.2004 Stříbrná Skalice
so 04.09.2004 Řevnice
so 18.09.2004 Dolní Počernice - Babí léto
01.10.2004 Hořovice KD Labe + Lety mimo
ne 10.10.2004 Praha - Vagon
15.10.2004 Kralupy Ponorka
st 27.10.2004 Kostelec nad Č. Lesy - Barák
so 30.10.2004 Klánovice - Black pes +Lety mimo
26.11.2004 Třebestovice
03.12.2004 Čelákovice - Kaktus +Lety mimo
so 25.12.2004 Pardubice - Ponorka +Volant, +V.P.R.
ne 26.12.2004 Český Brod - Liďák +Bill, +Fr.Sahula
so 05.02.2005 Vagon
11.02.2005 Zimní Ouvalskej bigbeat – Úvaly
út 22.02.2005 Pardubice - Žlutý Pes +DB
25.02.2005 Kralupy - Ponorka
so 26.02.2005 Třemošnice +Volant
po 28.02.2005 Praha - Futurum +DB
so 12.03.2005 Dobřany u Plzně - sokolovna
18.03.2005 Králíky u Nového Bydžova +DB
so 26.03.2005 Kostelec nad Černými lesy - Barák +DEN
so 02.04.2005 Plzeň - Runway
so 09.04.2005 Klánovice Black Pes +Lety Mimo
22.04.2005 Kladno – Klub 19 +Lety
so 23.04.2005 Poděbrady - bar Pod zámkem +DEN +M
06.05.2005 Písek - klub KD
so 28.05.2005 Radim - parket +DB
03.06.2005 Loukovice u Třebíče - kulturák
so 04.06.2005 Ouvalskej bigbít
so 18.06.2005 Praha - slavnosti Staropramenu
st 22.06.2005 Praha - Akropole 10 let +hosté
24.06.2005 dovolená Festonda Mácháč +DEN
01.07.2005 Čelákovice - El Pa
ne 03.07.2005 Rock for People - večírek pro nedočkavé
so 30.07.2005 Poděbrady - Barvy léta
so 06.08.2005 Polná u Jihlavy
so 06.08.2005 Újezd u Hořovic +DB
ne 07.08.2005 Loket +DB a Horkýže
so 13.08.2005 Štíhlice
so 20.08.2005 Kolín - Natruc
so 20.08.2005 Choceň - slavnosti města
so 20.08.2005 Rumburk - festival 21-22 hod
čt 25.08.2005 Slaný - festival Rock na valníku
so 27.08.2005 Třebíč - motosraz
02.09.2005 Úvaly – U Špinavců
so 10.09.2005 Hlinsko - slavnosti pivovaru 17:00
so 10.09.2005 Kostelec nad Č.Lesy – klub Barák
so 17.09.2005 Babí léto Horní Počernice
čt 22.09.2005 Praha – Abaton +Horkýže
23.09.2005 Týnec nad Labem – KD +Horkýže
so 24.09.2005 Křídla u Nového Města na Moravě - festival
14.10.2005 Kladno – Klub 19 +Horkýže
so 15.10.2005 Herálec KD +Horkýže
čt 27.10.2005 Litomyšl - Kotelna +Horkýže
28.10.2005 Příbram – Junior klub +Horkýže
so 29.10.2005 Bechyně – KD +Horkýže
út 01.11.2005 Praha - Lucerna Koncert pro Asii II.
so 03.12.2005 Třebíč – Národní dům +Horkýže
st 07.12.2005 Praha – Akropole +Horkýže
po 12.12.2005 Milovice - festival Votvírák +hafo kapel
ne 25.12.2005 Jindřichův Hradec
ne 25.12.2005 Poříčany
so 07.01.2006 Čelákovice - Scream fest
13.01.2006 Klánovice - Black pes +DEN
so 28.01.2006 Kralupy - Ponorka +DEN
17.02.2006 Praha - Abaton Zimní Rock for People
24.02.2006 Praha - Vagon +Hegeš
24.02.2006 Úvaly u Prahy Zimní ouvalskej bigbít
so 25.02.2006 Tatce
so 11.03.2006 Praha - Rock café (andělé 2006)
so 18.03.2006 Kutná Hora - klub Česká 1
ne 26.03.2006 Praha – Futurum Ples studentů Národní dům
14.04.2006 Kolín
28.04.2006 Brandýs nad Labem
so 03.06.2006 Úvaly u Prahy Ouvalskej bigbít
so 10.06.2006 Praha - Rock café
so 17.06.2006 Lesná u Pelhřimova
so 24.06.2006 Praha - Central park Pankrác Útěk 2006
so 01.07.2006 Milovice
po 03.07.2006 Český Brod Rock for People
21.07.2006 Horní Bučice u Čáslavi fest Na statku
so 29.07.2006 Poděbrady fest Barvy léta
ne 30.07.2006 Loket - amfiteátr
18.08.2006 Lipovec u Čáslavi Kanibal punkfe
so 19.08.2006 Kolín - Kmochův ostrov Natruc
so 26.08.2006 Třebíč motosraz
so 02.09.2006 Smržovka Smržfest
so 16.09.2006 Dolní Počernice festival Babí léto
so 23.09.2006 Škvorec u Úval
ne 24.09.2006 Chotutice u Českého Brodu
so 30.09.2006 Mukařov u Litoměřic koncert pro komunitu White Light
so 07.10.2006 Praha - Exit Chmelnice
so 14.10.2006 Pátek u Poděbrad Massfe
so 21.10.2006 Rostoklaty
27.10.2006 Čelákovice - KD fest Jinej přístup
so 28.10.2006 Klánovice - Black pes + Prohrála
10.11.2006 Zásmuky + Ready Kirken
so 11.11.2006 Vyškov u Brna + Mauritius
čt 16.11.2006 Kralupy - Ponorka +Lety mimo
čt 23.11.2006 Blansko - Dělnický dům +DB
24.11.2006 Valašské Klobouky - KD +DB
po 27.11.2006 Havlíčkův Brod - KD +DB
so 02.12.2006 Velké Meziříčí - KD +DB
út 05.12.2006 Ústí nad Orlicí - KD +DB
st 06.12.2006 Hradec Králové - KD Střelák +DB
08.12.2006 Jablonec n/Nisou - Eurocentrum +DB
út 12.12.2006 Domažlice - KD +DB
so 16.12.2006 Zliv u Budějovic - KD +DB
po 18.12.2006 Kadaň - kino Orfeum +DB
st 20.12.2006 Kladno - Sítná +DB
čt 21.12.2006 Praha - Akropolis +DB
22.12.2006 Úvaly u Prahy - náměstí +DB, zdarma!
26.01.2007 Bučice u Čáslavi - Na statku +Volant
so 27.01.2007 Čelákovice Screamfest
02.03.2007 Písek- klub PATRO +Rybičky 48
09.03.2007 Kutná Hora - Česká 1
30.03.2007 Klánovice Black pes + Pěchota
so 07.04.2007 Škvorec u Úval
so 21.04.2007 Rostoklaty Traverza fe
so 05.05.2007 Kostelec n. Č. Lesy - klub Barák Klub Barák
út 08.05.2007 Kolín - náměstí
so 26.05.2007 Havlíčkův Brod - Čechovka MIGHTYSOUNDS WARM UP MELO PUNKROCK FEST
so 26.05.2007 Bechyně Divokej Bill
01.06.2007 Milovice 2007 Votvírák Votvírák 2007
so 02.06.2007 Ouvalskej bigbít Ouvalskej bigbít
so 16.06.2007 Divišov - plochodrážní areál Rockfest Divišov
so 16.06.2007 Broumov - pivní slavnosti
22.06.2007 Kolín + Sto zvířat, Volant MSD Kolín
so 23.06.2007 Albrechtice nad Vltavou + Lety mimo
29.06.2007 Třinec Noc plná hvězd Petra stan
so 30.06.2007 Kralupy n. Vltavou Zelenej zákal 2007
čt 05.07.2007 Hradec Králové - Rock for People Rock for people 2007
20.07.2007 Music fest Přeštěnice Musicfest Přeštenice open air 2007
so 21.07.2007 Poděbrady - Barvy léta Barvy léta 2007
so 21.07.2007 Horní Bučice u Čáslavi Fest na statku 2007
ne 22.07.2007 ZOO Ústí n. Labem Medvědí den
st 01.08.2007 Sázava Fest Sazava Fest 2007
so 04.08.2007 Lesná u Pelhřimova letní parket
17.08.2007 Vizovice Trnkobraní Petra stan
so 18.08.2007 Kolín - Kmochův ostrov Natruc 2007
so 25.08.2007 Hradešín areál + Dům dětí
ne 26.08.2007 Kosmonosy u MB - areál psychiatrické léčebny Festival Na kopečku 2007
čt 30.08.2007 Slaný Rock na valníku 2007
so 01.09.2007 Smržovka Smržfest 2007
so 01.09.2007 Nymburk náměstí
so 08.09.2007 Benešov Ferdinand slavnosti piva
čt 20.09.2007 Praha Klub Mlejn Horkýže slíže
so 22.09.2007 Hořovice klub Labe Horkýže slíže
so 22.09.2007 Hořovice klub Labe Horkýže slíže
st 26.09.2007 Praha Retro Horkýže slíže
čt 27.09.2007 Plzeň KD Šeříková Horkýže slíže
28.09.2007 Kbely Lidový dům Horkýže slíže
28.09.2007 Milovice Zavírák
so 29.09.2007 Litomyšl Kotelna Horkýže slíže
čt 11.10.2007 Pardubice Žlutý pes Horkýže slíže
so 13.10.2007 Rostoklaty Traverza fest
19.10.2007 Kiss Delta fest
26.10.2007 Litoměřice Sport bar Beseda Horkýže slíže
26.10.2007 Ústí n. Labem Národní dům +Krausberry, November 2nd
so 27.10.2007 Herálec KD Horkýže slíže
02.11.2007 České Budějovice KD Wohnout
so 03.11.2007 Mladá Boleslav KD Wohnout
09.11.2007 Chropyně kD Wohnout
so 10.11.2007 Herálec KD Wohnout
16.11.2007 Kadaň Orfeum Wohnout
23.11.2007 Jihlava Dělnický dům Wohnout
so 24.11.2007 Písek Pod Čarou Wohnout
po 26.11.2007 Výtah Óčka Praha Futurum M009 jako host finále
30.11.2007 Nejdek KD Wohnout
út 04.12.2007 Praha Abaton křest CD Báry Zemanové
po 10.12.2007 Ostrava Wohnout, Waltari,L.Dusilová
út 11.12.2007 Brno Semilasso Wohnout, Waltari,L.Dusilová
čt 13.12.2007 Zlín Masters of Rockcafé Wohnout, Waltari,L.Dusilová
14.12.2007 Praha Folimanka Wohnout, Waltari,L.Dusilová
st 06.02.2008 Praha - Lucerna Music Bar +Mauritius, Totáči, narozeniny Rockzone
ne 10.02.2008 Praha - Žofín Ples HŠ Poděbrady
st 05.03.2008 Plzeň - Pod lampou +Ticho de pre Cupé band, Crossband
07.03.2008 Jistebnice u Tábora - KD +Temperamento, Possibilní explikace
so 15.03.2008 Lomnice nad Popelkou - AION Music club + Crossband
čt 20.03.2008 Kiss rádio - ROZHOVOR
so 22.03.2008 České Budějovice - Martys club +Another way
čt 27.03.2008 Praha - Meet factory( Beanie2008) +Roe Deer
út 01.04.2008 Praha -Retro music hall +Rybičky 48 (křest jejich nového CD + klipu)
so 19.04.2008 Dvorec u Nepomuku-Music club + Promile
25.04.2008 Havlíčkův Brod -Effect + Šatlava
so 26.04.2008 Třinec - Hutnické slavnosti najdete nás na "Mladé scéně"
st 30.04.2008 Milovice - restaurace Mladá ČARODEJNICE + Crossband, Sekjsibonbonky, Bára Zemanová
čt 15.05.2008 ČZU Praha - Suchdol Miss Agro + Polemic, G point hunters - vstup zdarma
16.05.2008 Albrechtice -KD ALBRECHTICKÝ MAJÁLES + TS revival banda, Rybičky 48
út 20.05.2008 TV Óčko, Inbox rozhovor
st 21.05.2008 Rockzone 105,9 fm - rozhovor pořad "Na vostro"
23.05.2008 Šumperk - amfiteátr Bohutín + Divokej Bill
út 27.05.2008 Praha - Lucerna music bar + VOLANT, Ticho de Pre Cupé band
06.06.2008 Jablonec nad Nisou - Na rampě + Rybičky 48
so 07.06.2008 Úvaly - Ouvalskej bigbít
so 07.06.2008 Třebíč - festival Zámostí
so 07.06.2008 Znojmo - Hostan fest
13.06.2008 Milovice - Votvírák VSTUP ZDARMA !!! natáčení DVD !!!
so 14.06.2008 Dlouhá Lhota - Na plný pecky Naplnypecky
20.06.2008 Milevsko - Open air Kovářov
so 21.06.2008 Ostrava - slavnosti pivovaru Ostravar
so 21.06.2008 Ostravice- adrenalin cup
so 28.06.2008 Třinec - Noc plná hvězd
so 28.06.2008 Škvorec - Sokolovna
so 05.07.2008 Hradec Králové - Rock for people Н
čt 10.07.2008 Přeštěnice - Open air Music fest
so 12.07.2008 Brniště u České Lípy festival
18.07.2008 Hradec Králové - Happy days fest
so 19.07.2008 Kutná Hora
so 19.07.2008 Liberec, Krásná studánka, Kačák Motomania
25.07.2008 Rostoklaty - Traverzafest
ne 27.07.2008 Malá skála Benátská noc
čt 31.07.2008 Kácov - Sázavafest
08.08.2008 Rokycany Open AIR - vstup zdarma
15.08.2008 Solenice - přehrada hudební festival pod Orlíkem
so 16.08.2008 Kolín Natruc
29.08.2008 Výrava + Divokej Bill
so 30.08.2008 Loket nad Ohří + Divokej Bill
05.09.2008 Kutná Hora, Česká 1 +Imodium
05.09.2008 Polná u Jihlavy- festival ZRUŠEN!!
so 06.09.2008 Úvaly Divokej Bill 10.narozeniny
12.09.2008 Milovice - festival Zavírák vstup zdarma
12.09.2008 Přívrat - Vinobranní
so 04.10.2008 Jihlava-TRANE + Ticho de Pre Cupé Band
so 25.10.2008 KD Kolín + Bára Zemanová band, Crossband
so 01.11.2008 Jablonec n/N - na Rampě + Bára Zemanová, Post -it, Kohout plaší smrt, Season crack
ne 16.11.2008 PODZIMNÍ TRAVERZAFEST - KD Rostoklaty, + UDG, Volant aj...
so 29.11.2008 Soběslav + Ticho de Pre Cupé Band, Hodně podně
út 09.12.2008 Praha - Futurum + Ticho de Pre Cupé Band, Crossband, Šatlava
út 09.12.2008 Praha - Futurum + Ticho de Pre Cupé Band, Crossband, Šatlava
so 27.12.2008 Praha - Abaton Vánoční fe
so 03.01.2009 Tábor Milenium + Another way, Radiostars
so 28.02.2009 Liberec KD - MS v lyžování + Tři Sestry, Alkehol
13.03.2009 Ústí nad Labem - klub Circus + Season Crack, Fridrich a Fridrich
so 14.03.2009 Kutná Hora - Česká 1 + IMODIUM
so 21.03.2009 Praha - TOP Hotel Anděl afterparty
27.03.2009 Ostrava - Boomerang + ENTER
so 28.03.2009 Kralupy nad Vltavou -Country Liďák + IMODIUM
čt 02.04.2009 TV ÓČKO - rozhovor pořad INBOX
03.04.2009 Hradec Králové - La Putika + IMODIUM, Season Crack
so 04.04.2009 Praha - Abaton Jarní O2 Sázavafest
10.04.2009 Příbram - Junior klub + Season Crack, Mashina
17.04.2009 Kostelec n. Č. Lesy - bývalý Effect, teď B 737 + IMODIUM, SKYLINE, Season Crack
so 18.04.2009 Havlíčkův Brod -klub Effect + IMODIUM
st 22.04.2009 Brno - klub Green
24.04.2009 Černošice -klub Kino + Klika
so 02.05.2009 Rostoklaty - JARNÍ TRAVERZAFERST !!!KŘEST DVD!!! :-)
so 09.05.2009 Herálec - KD Oslava 10 let KD Herálec
so 30.05.2009 Sokolov festival Rock Beach
so 13.06.2009 Velké Popovice Slavnosti Velkopopovického pivovaru
so 13.06.2009 Milovice VOTVÍRÁK !!OFICIÁLNÍ KŘEST DVD!!
so 20.06.2009 Krušovice - pivovar Slavnosti pivovaru Krušovice
so 20.06.2009 Sobotka festival SOBOFE
so 27.06.2009 Třinec - Borek festival Noc plná Hvězd
03.07.2009 Hradec Králové festival Rock for People
so 04.07.2009 Hejnice slavnosti
so 04.07.2009 Chotětov slavnosti
so 18.07.2009 Nová Paka Klášter žije III.
so 18.07.2009 Velký Dřevíč Dřevíčská Lávka
so 25.07.2009 Rostoklaty TRAVERZAFEST
ne 26.07.2009 Malá Skála festival Benátská noc
st 29.07.2009 Praha - Vršovice turnaj kapel v nohejbalu Festonda Cup
so 29.08.2009 Úvaly závody horských kol, http://www.velkacenamestauval.wz.cz/ http://www.triprozdravi.cz/
so 29.08.2009 Liberec narozeniny Hey
so 05.09.2009 Čeřínek Čeřínek fest - SKI areál Čeřínek u Jihlavy
so 05.09.2009 Brno, pivní slavnosti
ne 27.09.2009 Kolín - Staré lázně + Anna K, Doga, Enter..
so 10.10.2009 Tuchoměřice - Disco ráj + Enter
16.10.2009 Kutná Hora - Česká 1 + Civilní Obrana, Alžbětiny Sosny
23.10.2009 Šumperk - DžemFEST + O5 Radeček a spousta dalších
so 24.10.2009 Praha - Abaton- Zavírák + Toxique, O5Radeček..
30.10.2009 Lanškroun + Mothers Angels
so 31.10.2009 Bělá pod Bezdězem, klub koule Kiss delta backstage live , + prohrála v kartách
13.11.2009 Lomnice - Aion + Skapollo
st 18.11.2009 Brno - Green + Mothers Angels
so 21.11.2009 Bezno - KD + Apple Juice
so 21.11.2009 Čáslav , Grand křest Civilní Obrana
st 25.11.2009 Praha - Futurum + Dukla vozovna, Zakázaný ovoce
so 28.11.2009 Rostoklaty
so 12.12.2009 Písek - Pod čarou + Ticho de Pre Cupé Band
ne 13.12.2009 rádio KISS DELTA backstage
čt 17.12.2009 Kutná Hora ZOO FEST,+ Sto zvířat....
so 26.12.2009 Praha - Vánoční fest- Abaton
so 17.04.2010 Český Brod, Liďák
so 01.05.2010 Jeseník otevření lázeňské sezóny
st 12.05.2010 Praha, malá sport. hala + Divokej Bill
14.05.2010 Zábřeh na Moravě, MAJÁLES
so 22.05.2010 Dolní Jablonné u Přibyslavi + Šatlava, Zlatý Voči...
so 29.05.2010 Okoř, open air
so 29.05.2010 Praha Výstaviště, Iný fest Iné kafe, Rybičky 48,...
04.06.2010 Žamberk, JAM ROCK
so 05.06.2010 Praha, MEZI PLOTY
so 05.06.2010 Úvaly, OUVALSKEJ BIGBÍT
čt 17.06.2010 Praha- Modrá Vopice, ZOO FEST + Sto zvířat, Laura a její tygři...
so 19.06.2010 Rostoklaty
25.06.2010 Česká třebová
so 26.06.2010 Beroun - Kasárna + Divokej Bill
02.07.2010 Stříbrná Skalice - letní kino + Divokej Bill
so 03.07.2010 Hejnice Hejnická pouť
po 05.07.2010 Hradec Králové - Rock for People Rock&Pop Stage
16.07.2010 Hlinsko + Divokej Bill
so 17.07.2010 Kolín + Divokej Bill
23.07.2010 Strakonice + Divokej Bill
so 24.07.2010 Deštná u Jindřichova Hradce zrušeno -úmrtí spolupořadatele
30.07.2010 Moravské Budějovice + Divokej Bill
so 31.07.2010 Klatovy + Divokej Bill
ne 01.08.2010 Malá Skála Benátská noc
so 14.08.2010 Panenský Týnec Open air + spousta dalších
so 14.08.2010 Jiříkov u Rumburka Houmrův triatlon
20.08.2010 Ústí nad Labem + Divokej Bill
27.08.2010 Konice u Olomouce + Divokej Bill
so 28.08.2010 Kolín NATRUC
so 28.08.2010 Výrava + DIVOKEJ BILL
03.09.2010 Hanušovice pivovar
so 04.09.2010 Benešov pivovar
ne 05.09.2010 Kolín potkali se...
st 29.09.2010 praha-staromák public-tv
01.10.2010 Hejnice koncert pro zatopené
so 02.10.2010 praha
so 13.11.2010 Praha Exit Chmelnice Prorock soutěž - host
so 20.11.2010 úvaly sokolovna
čt 02.12.2010 Incheba aréna Praha Hudební ceny Óčka
so 25.12.2010
Kolín - KD
út 28.12.2010 Praha Abaton Vánoční fest
25.02.2011
Kralupy - Ponorka
čt 03.03.2011
Praha - palác Akropolis
oslava 16 let + křest CD "Pozdravuj"
so 05.03.2011
Kutná Hora - Planet
Cerveza Fest
11.03.2011
Příbram, Junior Club
so 12.03.2011
České Budějovice, Martys Club
so 19.03.2011
KD Oudoleň u Havl.Brodu
út 29.03.2011
Praha PF UK
"Právnici pro Japonsko"+ Professor+ Michal Hrůza
st 20.04.2011
Plzeň Pod Lampou
22.04.2011
Struhařov u Benešova
Lahvátor křest CD
so 23.04.2011
Rock Café Praha
http://www.rockcafe.cz  + Five O´Clock Tea
29.04.2011
Pardubice, Žlutej pes
so 30.04.2011
Kozojedy Čarodejnice
+ Emma
13.05.2011
Litomyšl Kotelna
http://mckotelna.cz/web/ + The Elements (SK)
27.05.2011
Litvínov, DOWNHILL BIKE KLINY 2011
so 04.06.2011
Ouvalskej bigbgít
so 18.06.2011
Pivovar Benešov -zrušeno
so 18.06.2011
Votvírák letiště Milovice    
so 18.06.2011
Rock Kodiaka, Sluhy
http://rockkodiaka.cz/ + Lety mimo a další
01.07.2011
Sruby Haida Petrovice v Orlických horách
so 02.07.2011
Hejnice u Liberce
so 09.07.2011
Přeštěnice festival
so 16.07.2011
Prasek - motosraz
so 16.07.2011
Kolín  TPCA Beat Festival
so 23.07.2011
Šatlavafest Přibyslav
so 13.08.2011
Jiříkov u Rumburka
Houmerův triatlon
so 20.08.2011
Chotěboř Pivovarské slavnosti
so 27.08.2011
Velká cena města Úval - závody horských kol 
so 03.09.2011
Císařská louka  Beach Festival 2011
09.09.2011
Úvaly
Divokej Bill 1000. koncert
so 10.09.2011
KOZOJEDY  (okres Plzeň sever)
21.10.2011
Děčín, S-Centrum   
Wohnout - 15 let tour
so 22.10.2011
 
 
České Budějovice, Marty´s club
 
 
Wohnout - 15 let tour
04.11.2011
 
Litomyšl, Kotelna
 
 
Wohnout - 15 let tour
so 05.11.2011
 
Jablonec nad Nisou, Na rampě
 
 
Wohnout - 15 let tour
11.11.2011
Zábřeh na Moravě, KD
 
 
Wohnout - 15 let tour
so 12.11.2011
 
Dubňany u Hodonína, klub D1
 
 
Wohnout 15 let tour
st 16.11.2011
 
Praha, hala Folimanka
 
 
Wohnout 15 let tour
st 23.11.2011
BRNO Fléda
Wohnout 15 let tour
25.11.2011
 
Jihlava, Dělňák
 
 
Wohnout - 15 let tour
so 26.11.2011
 
Police nad Metují, Music Hall Zdeřina
 
 
Wohnout 15 let tour
02.12.2011
Hradec Králové - U Cikána
Wohnout 15 let tour
so 03.12.2011
Stará Huť u Dobříše, KD
Wohnout 15 let tour
čt 08.12.2011
Praha Futurum
Five O´clock Tea křest CD
so 10.12.2011
Benešov - přesné místo konání upřesníme
Wohnout 15 let tour
16.12.2011
Mariánské Lázně, Na Rampě
Wohnout - 15 let tour
so 17.12.2011
Tábor, Milénium
Wohnout - 15 let tour
čt 29.12.2011
Praha Retro
Vánoční fest
so 21.01.2012
Dvůr Králové nad Labem + Groteska https://www.facebook.com/zczalabi
so 28.01.2012
Golčův Jeníkov - klub Vagón + FLOJJ http://www.klubvagon.cz/
so 17.03.2012
Kunčice - zimní hudební festival + Horkýže Slíže, Visací Zámek, Sto Zvířat 
so 31.03.2012
Říčany klub + Chocolate Jesus
so 14.04.2012
Úvaly - sokolovna + Šatlava
po 30.04.2012
Kozojedy Čarodějnice
so 19.05.2012
Rokytná nad Jizerou
Rokytná fest (+Horkýže Slíže, Mandrage a další)
st 23.05.2012
rezervace +420 221 803 304
so 26.05.2012
08.06.2012
​Ouvalskej Bigbít http://www.ouvalskejbigbit.cz/
so 09.06.2012
Motákfest + Walda Gang, Totální nasazení a další http://www.motakfest.cz
15.06.2012

Jam Rock Žamberk     http://www.jamrock.cz

 
so 16.06.2012
Ostrov n.O.  - mezinárodní Mistrovství ČR v triatlonu
so 16.06.2012
Červené Pečky u Kolína  - turnaj v plážovém velejbale + Alžbětiny Sosny a Blue Bucks
29.06.2012
Rock Rebellion, Jaroměř http://www.rockrebellion.cz/
so 30.06.2012
Kunčice letní festival  http://w12.kuncice.net/
so 30.06.2012
Hejnice - městské slavnosti http://www.mestohejnice.cz/
út 03.07.2012
Rock for People - festival Hradec Králové http://www.rockforpeople.cz/
so 07.07.2012
Tarock Tachov http://www.tarock.cz
13.07.2012
Pekelný ostrov Holýšov http://pekelnyostrov.cz
20.07.2012
Čeřínek Fest http://www.cerinekfest.cz/
so 21.07.2012
Květnice Lávka      + Emma
 
so 04.08.2012
Prokoplá Studnafest, Studenec u Náměště nad Oslavou http://www.studnafest.cz
so 18.08.2012
festival Eibental, Rumunsko http://www.festivalbanat.cz
so 25.08.2012
Natruc Kolín http://natruc.barry.cz
so 01.09.2012
Rostoklaty, hřiště
Vystoupí Medvěd 009 společně s Emmou!
so 08.09.2012
Kozlovice u Frýdku-Místku
Obecní slavnost Kozlovic, vystoupíme společně s Peterem Nagym!
po 08.10.2012
Praha - Hard Rock Café
Rock Zone - 1. PODZIMNÍ PARTY!
so 13.10.2012
Hrušovany u Brna - Sokolona
Benefiční koncert pro Narnii + Mr. Dynaboom, Frog in Fog a Coca Core Company
26.10.2012
Blatná
02.11.2012
Sruby HAIDA 
České Petrovice v Orlických horách
09.11.2012
Junior klub, Příbram + Vládcové Vesmíru
čt 15.11.2012
Malostranská Beseda, Praha
14.12.2012
klub Ponorka, Pardubice
so 15.12.2012
Třebíč
út 18.12.2012
Praha  Nová Chmelnice - vánoční akustický koncert  + O5&Radeček
so 22.12.2012
Úvaly hriště
Vánoční koncert
so 02.02.2013
Metro Music Bar, Brno - http://www.metromusic.cz
so 16.02.2013
Music Klub Poldofka Kladno 
22.02.2013
Hejnice
so 09.03.2013
 
Kutná Hora, Klub Česká + Studená Sprcha
 
so 16.03.2013
Kostelec nad Černými lesy  v pivovaře + Emma
čt 18.04.2013
Praha Futurum  KŘEST KLIPU !!
so 20.04.2013
KD Pečky
26.04.2013
Kladno - Auto Da Fe   + Stav nouze
 
 
so 11.05.2013
Hradec Králové SheepFest
st 15.05.2013
Praha, Malostranská beseda + MZH
31.05.2013
Úvaly  Hospoda na dobrým místě + Jefferson
so 01.06.2013
 
 
Lysá nad Labem Kino    Den pro mědvěda- benefice pro dětské krizové centrum +  Krucipusk, Baumaxa, Lety mimo, Laura a její tygři
ne 02.06.2013
Poděbrady kolonáda
so 08.06.2013
 
Konstantinovy Lázně + Sto zvířat, Fast Food Orchestra, Ivan Mládek a Banjo Band
so 22.06.2013
Vamberák fest
so 06.07.2013
Hejnické slavnosti!
V Hejnicích u Liberce společně s Kryštofem, UDG a dalšími!!!
so 13.07.2013
Přeštěnice Open Air
so 20.07.2013
 
Barvy léta Poděbrady + Tři sestry, Wohnout, Sto zvířat, EE!
so 20.07.2013
 
Třemošnice - ČWACHTÁKFEST +  UDG, Mňága a Žďorp, Zvlášný škola, Žádnej stres, SPS, Houba
so 20.07.2013
Klášterec nad Orlicí
st 31.07.2013
Šlechtova restaurace ve Stromovce, Praha 7
Letní music party ve Stromovce! Společně s Jeffersonem a Coctailem alá motejlem!
16.08.2013
Trutnov
so 17.08.2013
Český Těšín
Hornicko-hutnické dny
so 24.08.2013
Úvaly
minifest Hospody na dobrým místě
30.08.2013
Plaňany  
27.09.2013
Litvínov  Attic rock club
so 28.09.2013
Kutná Hora
Svatováclavské slavnosti
04.10.2013
Sruby Haida, Petrovice v Orlických horách
+ Coctail...alá motejl   http://bandzone.cz/cocktailalamotejl
so 05.10.2013
Charitativní akce Decibely pomoci v Amfiteátru v Jihlavě!
so 19.10.2013
Kralupy nad Vltavou
KOTVA na Fest
so 26.10.2013
Golčův Jeníkov
út 19.11.2013
Praha, klub Vagon
+ M.Z.H.
22.11.2013
Praha Kolovraty
Klub U Boudů + Coctail...alá Motejl
so 14.12.2013
Úvaly Sokolovna Vánoční koncert
+   Volant    www.volant.cz
so 22.02.2014
klub Česká 1, Kutná Hora, http://www.ceska1.cz
so 15.03.2014
Dolní Světlá   Stará Hospoda
so 29.03.2014
Attic Rock, Litvínov, http://www.atticrock.cz
st 02.04.2014
so 26.04.2014
Poldofka, Kladno, http://www.poldofka.cz
st 30.04.2014
Úvaly Čarodejnice na Dobrým místě
+ Coctail alá motejl
so 24.05.2014
Svitavy, městská akce, park Jana Palacha
30.05.2014
Praha, Šlechtovka ve Stromovce
+ Jefferson a Figury
so 14.06.2014
Nymburk Model Obaly
so 14.06.2014
Železný Brod Jarmark
so 05.07.2014
Kostelní Lhota
11.07.2014
Malostranská beseda
so 12.07.2014
Žandov u České Lípy
čt 31.07.2014
Sázava fest
so 02.08.2014
festival Natruc Kolín
so 02.08.2014
Houmrův triatlon   Jiříkov u Rumburka    http://www.htriatlon.cz
so 16.08.2014
Přišimasy 90 let fotbalu
so 23.08.2014
Český brod 20 let Rock for People
čt 28.08.2014
Camp Žižkov Prague, letní stage Indian bar
29.08.2014
Kotva fest Kralupy nad Vltavou
so 30.08.2014
Rock na Valníku Slaný
so 30.08.2014
Plaňany u Kolína
so 20.09.2014
Květnice Na lávce
út 30.09.2014
Praha klub Vagon
so 18.10.2014
Brno Eleven
so 20.12.2014
Úvaly hospoda hřiště
Vánoční koncert
st 04.03.2015
Praha Vagon
www.vagon.cz
so 07.03.2015
Havlíčkův brod OKO
www.kluboko.cz
so 14.03.2015
Úvaly Hospoda na dobrým místě
akustický koncert +  CZ
20.03.2015
Lanškroun Apollo
www.apolloclub.cz
27.03.2015
Příbram Junior klub
www.juniorklub.com
03.04.2015
Kutná Hora Česká 1
www.ceska1.cz
so 04.04.2015
Jičín  Tango
www.tango-jicin.cz
10.04.2015
Letohrad Bristol Club
www.bristolclub.cz
17.04.2015
Kolín MSD
www.msd-kolin.cz
čt 23.04.2015
01.05.2015
01.05.2015
01.05.2015
Jablonec nad Nisou - Na rampě
so 02.05.2015
Hradec Králové - Music Bar Striga
so 02.05.2015
Hradec Králové - Music Bar Striga
st 13.05.2015
Velké Přílepy Léto Na Statku
so 16.05.2015
Úvaly
20 LET MEDVĚD 009
čt 28.05.2015
so 06.06.2015
so 06.06.2015
Žamberk JamRock
so 13.06.2015
Milovice Votvírák
so 13.06.2015
Velké přílepy Léto Na Statku
so 27.06.2015
so 18.07.2015
Festival Malá Skála
so 25.07.2015
Květnice Na Lávce
07.08.2015
Mirotice Festival loutek
st 19.08.2015
Parník radia RockZone
+ Lety mimo
21.08.2015
Trutnov open air
28.08.2015
so 29.08.2015
Krásno Slavnosti města
ne 30.08.2015
Sunday music jam Stromovka
ne 30.08.2015
Praha Indian Bar Žižkov
04.09.2015
Jičín, klub Tango
so 05.09.2015
Horní Čermná Stěžník charita fest
so 12.09.2015
Doubravčice
st 16.09.2015
Parník Radia RockZone
+ Lety Mimo
so 19.09.2015
Železný Brod
so 03.10.2015
Dolní Počernice Babí léto
09.10.2015
Plzeň Pod lampou
so 10.10.2015
Litvínov Attic
16.10.2015
Pardubice Ponorka
13.11.2015
Litomyšl Kotelna
18.12.2015
Galerie Hradec Králové
so 19.12.2015
Úvaly Hospoda u Káši
Vánoční koncert + CZ
so 19.03.2016 Rock Café
so 02.04.2016
Pardubice Ponorka
 
so 09.04.2016
Kutná Hora Na Kaňku
 
po 11.04.2016
Vagon
 
so 30.04.2016
Kozojedy Čarodějnice
 
+ EMMA
so 14.05.2016
Svatopankácká pouť  Jítrava (Liberec)
 
27.05.2016
Lahvátor 20 let  Benešov
 
st 08.06.2016
PARNÍK  CALYPSO 
nástup v 18:45 v Praze na náplavce u železničního mostu
vstupenky v Hospodě na dobrým místě cena: 250,-Kč
předkapela: CZ
so 25.06.2016
Nova Civitas slavnosti Nového Města na Moravě
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22:30 Vratislavovo náměstí
so 02.07.2016
Hejnické slavnosti od 18:30
 
so 16.07.2016
Plutofest Peruc
 
so 23.07.2016
Nymburk PivoTest - odpoledne
 
so 23.07.2016
Květnice Lávka
 
19.08.2016
Jičínské hudební léto
so 20.08.2016
Rock for people Český Brod
 
26.08.2016
Plaňany, posvícení
 
so 27.08.2016
Velká cena města Úval 10 let
 
so 03.09.2016
Březnice fest
 
so 17.09.2016
Babí léto Dolní Počernice
so 24.09.2016
 
Zavírák 2016  Výstaviště Holešovice Praha
so 08.10.2016
Jaroměř
 
čt 13.10.2016 Kaštan - Bělohorská 150 Praha 6 + CocktaiLové
po 14.11.2016
Vagon   Praha 1
 Národní 25
+ Sabina Křováková
so 10.12.2016
Vánoční koncert  Úvaly 
Hospoda na hřišti
 
+ CZ
čt 29.12.2016
Vánoční fest,
Retro Music Hall,
Praha,  Francouzská 4
+ Slza, Sebastian, Pavel Callta, Sabina Křováková, Tomáš Ringel, Vlasta Horváth a další
06.01.2017
Kralovice
+  Emma,CZ
 
24.02.2017
Kostelec n.Černými lesy  Klub Barák
10.03.2017
Česká 1 Kutná Hora
so 11.03.2017
Český Brod Liďák
+ Lety mimo
út 28.03.2017
Vagon Praha Národní třída
křest klipu + CZ
so 13.05.2017
Pivo Zadarmo Fest
 
Praha - malá sportovní hala
so 13.05.2017
Český Brod
Královský brod 580 let
so 03.06.2017
Dolní Počernice
09.06.2017
JamRock Žamberk
so 10.06.2017
Znojemské pivní slavnosti
čt 15.06.2017
Parník Calypso
04.08.2017
Jiráskův Hronov
so 05.08.2017
Miřetice u Vlašimi letní parket https://www.facebook.com/events/1274802185899579/
+ LAHVÁTOR
so 12.08.2017
ROŠTÍN U KROMĚŘÍŽE
so 26.08.2017
TATCE 40 LET TELEGRAF
01.09.2017
Plaňanské posvícení
15.09.2017
Litoměřice Vinobraní
so 16.09.2017
Dolní Počernice Babí léto
so 23.09.2017
Zavírák
Praha - malá sportovní hala
so 21.10.2017
Úvaly Sokolovna
 
Okrej, David Koller
so 04.11.2017
U stolu Hradec Králové
so 16.12.2017
Vánoční koncert Úvaly Hospoda na Hřišti
+ CZ, The Jack
16.02.2018

 

Kostelec nad Černými lesy - 
Rock Klub Barák
so 12.05.2018
30 let DDM Úvaly akusticky
so 12.05.2018
Letohrad pouť
so 19.05.2018
Kutná Hora
čt 07.06.2018
parník Calypso
so 16.06.2018
Běchovice otevření Staré pošty
so 23.06.2018
Třemošnice
13.07.2018
Amfiteátr Loket
Divokej Bill+CZ
so 14.07.2018
Hradešín Hospoda na Hradě
čt 02.08.2018
Léto s Prazdrojem Plzeň
so 18.08.2018
Hradecké léto Hradec Králove
so 01.09.2018
Plaňanské posvícení
so 01.09.2018
Jablonné nad Orlicí
st 03.10.2018
Music club VAGON 
Praha 1  Národní 25
+ LETY MIMO
 
 

odehrané koncerty
návštěvy: | laskavě hostuje Freemusic.cz | správa a coding 2000 - 2018: Qwerty | grafika 2015: Signus