Novinky

m009 zapsal 24.6.2007: Ahoj kamarádi a kamarádky! Dne 22.7. vyrážíme hrát do Ústecké ZOO, jelikož zde slaví 20. výročí chovu malajských medvědů. Náš honorář jsme věnovali právě na tyto médi a pan ředitel ZOO nám za to udělal neuvěřitelnou nabídku - nabídl nám medvěda k adopci!

Máme z toho opravdu radost. Peníze půjdou na dobrou věc a ještě budeme mít svého reprezentanta v řadách opravdových medvědů - HURÁ! A o tuto radost se s vámi samozřejmě chceme podělit. Máme na výběr z pěti medvědů, jejichž fota jsou níže a my výběr, který medvěd bude naším, tudíž i vaším, necháme na vás!! Ten, který od Vás dostane nejvíce hlasů bude Medvědem 009. Takže - neváhejte a hlasujte.
P.S. Náš favorit je Ajči, to je ta s tim melounem.

Citujeme z dopisu pana ředitele: Máme v současné době 7 medvědů, ovšem Cindy brzy odcestuje do Francie za ženichem a Imro už má adoptivního rodiče, takže si můžete vybrat z dalších pěti svého favorita. "Oslavenci", kteří tady jsou už 20 let jsou mimo Imra samice Kubula, Bibi a Ajčí a nebo jsou zde dva mladí medvědi, kteří přicestovali před Vánocema z Barmy, samec se jmenuje Myanmar (říkáme mu ovšem Balú) a samička Barma. Takže ať si kluci z kapely polámou hlavu, kdo je jim nejmilejší, můžou se samozřejmě rozhodnout až při návštěvě podle osobních sympatií a nebo to může být všeobecně adopce medvěda bez určení kterého, ale jako imidžovka je lepší dát to fakt na konkrétní jméno. Nebojte ostatní medvědi nebudou závidět a možná to někoho inspiruje, aby si vybral k adopci "volného medvídka".

Ještě jednou moc děkuju a těším se na setkání s Vámi i kapelou
Roman Nešetřil, ZOO UL


návštěvy: | laskavě hostuje Freemusic.cz | správa a coding 2000 - 2024: Qwerty | grafika 2015: Signus